aktualności

Rozpoczęcie Sezonu 2019 już jutro. Mamy nadzieję, że dopiszecie równie licznie jak rok temu, gdy naszą imprezę inaugurującą sezon 2018 odwiedziło ponad 400 pojazdów. Tym razem klasyki opanują ścisłe centrum Radomia. Nasze pojazdy zaparkujemy na radomskim deptaku - ulicy Żeromskiego(od ulicy Niedziałkowskiego do Galerii Rosa), Placu Corazziego oraz na ulicy Mickiewicza(od ulicy Sienkiewicza do Galerii Rosa). Ulica Mickiewicza na odcinku, który przeznaczony na naszą imprezę jest tego dnia wyłączona z ruchu dla innych pojazdów.

Zapraszamy na pierwszy tegoroczny Classic Night Cruise - Wiosenne Przebudzenie. W tym sezonie postanowiliśmy kontynuować zeszłoroczny pomysł wieczornych spotkań podczas których będziemy organizowali przejazdy klasykami po naszym mieście. Spotykamy się 25 kwietnia o godzinie 19.00 na parkingu przy ulicy Mickiewicza wzdłuż parku, skąd po około pół godziny wyruszymy na trasę przejazdu.

Startujemy z zapisami na  Rozpoczęcie Sezonu 2019. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez formularz, który przygotowaliśmy na naszej stronie. Tradycyjnie już do udziału dopuszczamy wszystkie pojazdy których prezentacja modelu nastąpiła do 1989 roku oraz wszystkie modele Poloneza, Fiata 125p i 126p od początku do końca produkcji. Udział w naszym spotkaniu mogą wziąć wszystkie Złombolowe ekipy niezależnie od wieku pojazdu, którym startowały w Złombolu. 

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniej imprezy Radomskich Klasyków w tym roku - Zakończenia Sezonu 2018, które odbędzie się w niedzielę 7 października na terenie Automobilklubu Radomskiego przy ulicy Warszawskiej 17/21.

W najbliższą niedzielę 1 lipca zainaugurujemy 11 Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato. Spotykamy się od godziny 17.00 na parkingu przed Komendą Wojewódzką Policji przy ul. 11 listopada 37/59, skąd o godzinie 17.30 wyruszymy na paradę ulicami Radomia. Przejazd zakończymy na ulicy Żeromskiego tworząc wystawę naszych pojazdów na placu przed Urzędem Miasta. Taka forma inauguracji Kameralnego Lata jest już tradycją. Radomskie Klasyki uczestniczą w tym przedsięwzięciu od 2013 roku.

Nadszedł czas żeby podzielić się z Wami naszym najnowszym projektem - Classic & Youngtimer Show. Imprezę tą będziemy tworzyć w Targach Kielce, a tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-8 lipca 2018 w halach C i A tego obiektu. 

Minął już ponad tydzień od Rozpoczęcia Sezonu 2018 z Radomskimi Klasykami, a my dalej nie możemy wyjść z podziwu dla Was - uczestników. Po cichu liczyliśmy na pobicie zeszłorocznego rekordu frekwencji i na przekroczenie magicznej bariery 300 uczestników, tymczasem było Was ponad 400 !!!! Jest to liczba prawie dwa razy większa niż na Rozpoczęciu Sezonu 2017. Dziękujemy, że tego dnia wybraliście właśnie naszą ekipę i nasze miasto !!!

Data Rozpoczęcia Sezonu 2018 Radomskich Klasyków zbliża się wielkimi krokami. W tym roku stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż wcześniej, nowe miejsce, nowe wyzwania, pozytywna ekipa i energia która nas otacza stworzą atmosferę święta zabytkowej motoryzacji. Po raz pierwszy postanowiliśmy uruchomić zgłoszenia mailowe. Zapisywać się możecie wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy dla Was trzy propozycję na rozpoczynający się dziś weekend. Klasyczne wojaże możecie rozpocząć już dziś od VII Karburatora - zlotu pojazdów zabytkowych w Gutwinie, w niedzielę miłośnicy zabytkowych motorowerów z okresu PRL mogą sprawdzić swoje możliwości podczas rajdu - Złap iskrę po raz 2 zmagając się na malowniczych trasach w okolicach Kozienic, my natomiast zapraszamy tradycyjnie na nasz niedzielny spot o godzinie 17.00 na placu Jagiellońskim.

W najbliższy weekend będą aż trzy okazje, aby spotkać się w gronie miłośników zabytkowej motoryzacji. Przede wszystkim najważniejsza akcja tego weekendu to ślubna eskorta dla naszych klubowiczów Kasi i Mateusza.  W sobotę możecie zajrzeć na VI Pohulankę Weteranów Szos , a w niedzielę na naszego spota, który odbędzie się na radomskim Rynku. 

Facebook

Wyszukiwarka

Radomskie Klasyki

Oficjalna Strona Radomskich Klasyków - Miłośników Zabytkowej Motoryzacji z Radomia i Okolic

Ostatnio dodane

Kontakt

Miejsce spotkań: Plac Jagielloński

26-600 Radom (przed Teatrem)

Błażej 660 148 195

Michał 507 942 701

Email: info@radomskieklasyki.pl