aktualności

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniej imprezy Radomskich Klasyków w tym roku - Zakończenia Sezonu 2018, które odbędzie się w niedzielę 7 października na terenie Automobilklubu Radomskiego przy ulicy Warszawskiej 17/21.

W najbliższą niedzielę 1 lipca zainaugurujemy 11 Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato. Spotykamy się od godziny 17.00 na parkingu przed Komendą Wojewódzką Policji przy ul. 11 listopada 37/59, skąd o godzinie 17.30 wyruszymy na paradę ulicami Radomia. Przejazd zakończymy na ulicy Żeromskiego tworząc wystawę naszych pojazdów na placu przed Urzędem Miasta. Taka forma inauguracji Kameralnego Lata jest już tradycją. Radomskie Klasyki uczestniczą w tym przedsięwzięciu od 2013 roku.

Nadszedł czas żeby podzielić się z Wami naszym najnowszym projektem - Classic & Youngtimer Show. Imprezę tą będziemy tworzyć w Targach Kielce, a tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-8 lipca 2018 w halach C i A tego obiektu. 

Minął już ponad tydzień od Rozpoczęcia Sezonu 2018 z Radomskimi Klasykami, a my dalej nie możemy wyjść z podziwu dla Was - uczestników. Po cichu liczyliśmy na pobicie zeszłorocznego rekordu frekwencji i na przekroczenie magicznej bariery 300 uczestników, tymczasem było Was ponad 400 !!!! Jest to liczba prawie dwa razy większa niż na Rozpoczęciu Sezonu 2017. Dziękujemy, że tego dnia wybraliście właśnie naszą ekipę i nasze miasto !!!

Data Rozpoczęcia Sezonu 2018 Radomskich Klasyków zbliża się wielkimi krokami. W tym roku stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż wcześniej, nowe miejsce, nowe wyzwania, pozytywna ekipa i energia która nas otacza stworzą atmosferę święta zabytkowej motoryzacji. Po raz pierwszy postanowiliśmy uruchomić zgłoszenia mailowe. Zapisywać się możecie wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy dla Was trzy propozycję na rozpoczynający się dziś weekend. Klasyczne wojaże możecie rozpocząć już dziś od VII Karburatora - zlotu pojazdów zabytkowych w Gutwinie, w niedzielę miłośnicy zabytkowych motorowerów z okresu PRL mogą sprawdzić swoje możliwości podczas rajdu - Złap iskrę po raz 2 zmagając się na malowniczych trasach w okolicach Kozienic, my natomiast zapraszamy tradycyjnie na nasz niedzielny spot o godzinie 17.00 na placu Jagiellońskim.

W najbliższy weekend będą aż trzy okazje, aby spotkać się w gronie miłośników zabytkowej motoryzacji. Przede wszystkim najważniejsza akcja tego weekendu to ślubna eskorta dla naszych klubowiczów Kasi i Mateusza.  W sobotę możecie zajrzeć na VI Pohulankę Weteranów Szos , a w niedzielę na naszego spota, który odbędzie się na radomskim Rynku. 

W najbliższą sobotę 20 maja spotkamy się podczas Klasycznej Nocy Muzeów. Zaczynamy o godzinie 19.00 na parkingu przed Automobilklubie Radomskim skąd około godziny 19.30-19.45 udamy się na cruising ulicami miasta. Trasa będzie liczyć około 23 km, a metą przejazdu będzie Plac Jagielloński na który dotrzemy około godziny 21.00.

Od Rozpoczęcia Sezonu 2017 minął już prawie tydzień, nadszedł czas kiedy na spokojnie możemy podsumować tą imprezę. 23 kwietnia był dniem wyjątkowym, przede wszystkim dlatego, że tego dnia wkroczyliśmy w piąty sezon naszych spotkań. Największą zagadką imprezy była... pogoda, tego dnia mieliśmy chyba wszystkie pory roku, było słońce, śnieg, wiatr i deszcz. Mimo to odwiedziliście nas licznie, w imprezie wzięło udział ponad 200 pojazdów.

Pewnie tak samo jak my nie możecie doczekać się imprezy inaugurującej piąty sezon naszych spotkań. Pogoda co prawda niezbyt nas rozpieszcza w ostatnich dniach, jednak liczymy na to że wspólnie uda nam się przegonić zimę, a słońce znowu zagości na radomskim niebie. Zapraszamy na Rozpoczęcie Sezonu 2017 Radomskich Klasyków !!! 

Facebook

Wyszukiwarka

Radomskie Klasyki

Oficjalna Strona Radomskich Klasyków - Miłośników Zabytkowej Motoryzacji z Radomia i Okolic

Ostatnio dodane

Kontakt

Miejsce spotkań: Plac Jagielloński

26-600 Radom (przed Teatrem)

Błażej 660 148 195

Michał 507 942 701

Email: info@radomskieklasyki.pl