Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » PRZEDSEZONOWE WIETRZENIE KLASYKÓW

PRZEDSEZONOWE WIETRZENIE KLASYKÓW

W ostatnią niedzielę spotkaliśmy się na Przedsezonowym Wietrzeniu Klasyków. Wyjątkowo łaskawa jak na tą porę roku pogoda sprawiła, że sporo z Was zdecydowało się wyciągnąć swoje sprzęty z garaży. Nie zabrakło również osób zainteresowanych naszymi spotkania, które przyszły podziwiać nasze pojazdy.

Trzeba też wspomnieć o gościach spoza Radomia którzy przyjechali do nas tego dnia. Gościliśmy reprezentantów Ostrowieckich Klasyków, Szydłowieckich Klasyków Kiedyś i Dziś, Kielc i Starachowic.

Popularny „Garnizon” jest miejscem gdzie odbywały się pierwsze spotkania Radomskich Klasyków, jednak po pewnym czasie z powodu rosnącej popularności naszej grupy i zbyt małej ilości miejsca zdecydowaliśmy przenieść się przed Teatr.

Jak zawsze byli z nami także właściciele jednośladów, zarówno tych napędzanych siłą mięśni jaki i przy pomocy silników.

Bardzo ciekawym youngtimerem jakiego mogliście zobaczyć tego dnia była Mazda 929. Można wręcz stwierdzić, że to unikat w skali naszego kraju.

Po mniej więcej godzinie zafundowaliśmy mieszkańcom naszego miasta widok w postaci kolumny Radomskich Klasyków którą dotarliśmy na tradycyjne miejsce naszych spotkań czyli Plac Jagielloński.

Jesteśmy mile zaskoczeni tak dużą frekwencją na przedsezonowym spotkaniu, z niecierpliwością czekamy na Rozpoczęcie Sezonu 2016 i I Zlot Motorowerów z Epoki PRL. Impreza ta odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia na Placu Jagiellońskim, startujemy o godzinie 13.00. Czy uda nam się tym razem przebić barierę 100 uczestników? Wszystko zależy od Was !!! Do zobaczenia. 

Pełna galeria zdjęć na facebook