Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » KLASYCZNA NOC MUZEÓW 2016 & AUTO NOSTALGIA

KLASYCZNA NOC MUZEÓW 2016 & AUTO NOSTALGIA

Najbliższy weekend obfituje w imprezy dla miłośników zabytkowej motoryzacji. Radomskie Klasyki po raz pierwszy będą obecne na VI-tych Targach Pojazdów Zabytkowych – Auto Nostagia, które odbędą się w dniach 13-15 Maja w Warszawie. W stolicy pokażemy 12 pojazdów z Radomia. Dla osób pozostających w Radomiu mamy propozycję w postaci spotkania podczas Nocy Muzeów, która w tym roku wypada 14 Maja.

Klasyczna Noc Muzeów to impreza, która organizujemy od samego początku istnienia naszej grupy. Spotykamy się na placu Jagiellońskim w sobotę od godziny 20.00. Jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich sprzętów mieszkańcom naszego miasta. Tego dnia stworzymy jedyne w swoim rodzaju muzeum motoryzacji pod gołym niebem. Zapraszamy do przybycia miłośników klasycznej motoryzacji oraz właścicieli zabytkowych pojazdów.

W dniach 13-15 maja możecie odwiedzić nasze stoisko podczas Auto Nostalgii (MT Polska, Warszawa, ul. Marsa 56C). Impreza będzie otwarta w piątek w godz. 10-18, sob godz. 10-18, ndz. godz. 10-17. Postanowiliśmy pokazać kilka klasyków rodem z PRL (Fiat 125p, Fiat 126p, Wartburg, Łada 2103), brazylijskiego Fiata 127, świeżo wyciągnięta z szopy Skodę Octavię, amerykańskiego muscle cara (Dodge Challenger), piekielnie mocne bawarki (Bmw M5 e28, Bmw M6 e24) oraz ikony Vw (Garbus i Golf I).