Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » WEEKEND 3-4 CZERWCA 2017 Z RADOMSKIMI KLASYKAMI

WEEKEND 3-4 CZERWCA 2017 Z RADOMSKIMI KLASYKAMI

W najbliższy weekend będą aż trzy okazje, aby spotkać się w gronie miłośników zabytkowej motoryzacji. Przede wszystkim najważniejsza akcja tego weekendu to ślubna eskorta dla naszych klubowiczów Kasi i Mateusza.  W sobotę możecie zajrzeć na VI Pohulankę Weteranów Szos , a w niedzielę na naszego spota, który odbędzie się na radomskim Rynku. 

Zacznijmy od Ślubu naszych klubowiczów, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 16.30 w Kościele pw. Św. Doroty na terenie Muzeum Wsi Radomskiej. Radomskie Klasyki spotykają się przy bramie Muzeum od ulicy Szydłowieckiej od godziny 16.00. Po uroczystości zaślubin wybierzemy się z Parą Młodą na przejazd ulicami miasta, a Ci z nas którzy będą mieli taką możliwość zabiorą ze sobą gości weselnych. 

W sobotę 3 czerwca w Białobrzegach i okolicy odbędzie się VI Pohulanka Weteranów Szos. Uczestnicy przejadą przez malownicze tereny powiatu białobrzeskiego i wareckiego, a całość zakończy Pohulanka w Pohulance.  

Ramowy plan imprezy
9:00 – 10:00 Rejestracja uczestników – Plac Zygmunta Starego Białobrzegi
10:00 – 10:45 Wyjazd na trasę zlotu
10:45 – 14:00 Trasa zlotu
14:00 – 15:00 Zwiedzanie browaru BroWarka – ul. Kolejowa 26, 05-660 Warka
15:00 – 16:00 Obiad w Przystani na Winiarach – ul. Spacerowa 05-660 Warka
16:00 – 17:00 – Powrót na Pohulanke
(off-road)
16:30 – W Michałowie zjazd na trasę off-road
17:00 – 18:00 Próba sprawnościowa na Pohulance dla off-roadu
(off-road)
18:00 – Pohulanka na Pohulance

4 czerwca o godzinie 17.00 zapraszamy na Spot Radomskich Klasyków pilotażowo na radomskim Rynku. Dlaczego pilotażowo? Otóż jak pamiętacie z placu Jagiellońskiego będziemy mogli korzystać tylko do 30 czerwca, dlatego musimy znaleźć nowe miejsce na nasze spoty, wiele wskazuje na to, że tym nowym miejscem może stać się właśnie Rynek, dlatego mamy nadzieję że odwiedzicie nas licznie i będziemy mogli sprawdzić czy zmieścimy się w tym miejscu na stałe. 

Do zobaczenia !!! 

fot. Radomskie Klasyki

fot. Piotr Furman

fot. Krzysztof Raczyński

fot. Radomskie Składaki