Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » ZAPISY – ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018

ZAPISY – ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018

Data Rozpoczęcia Sezonu 2018 Radomskich Klasyków zbliża się wielkimi krokami. W tym roku stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż wcześniej, nowe miejsce, nowe wyzwania, pozytywna ekipa i energia która nas otacza stworzą atmosferę święta zabytkowej motoryzacji. Po raz pierwszy postanowiliśmy uruchomić zgłoszenia mailowe. Zapisywać się możecie wysyłając maila na adres rozpoczecie2018@radomskieklasyki.pl

Miejscem Rozpoczęcie Sezonu będzie teren Automobilklubu Radomskiego, który w tym roku obchodzi jubileusz 60 – lecia.

Co powinno zawierać prawidłowe zgłoszenie?  W zgłoszeniu umieśćcie podstawowe informacje –  imię i nazwisko właściciela pojazdu, markę i model pojazdu, rok produkcji oraz numer rejestracyjny, dołączcie także 1-2 zdjęcia przedstawiające Wasz pojazd, najlepsze fotki trafią na nasz fanpage.

Koszt uczestnictwa dla pojazdów – 10 zł (płatne przy wjeździe), każdy uczestnik otrzyma zestaw startowy dla każdego: 2 naklejki oraz plakat. Impreza jest darmowa dla zwiedzających.

Do udziału dopuszczamy wszystkie pojazdy których prezentacja nastąpiła do 1989 roku oraz wszystkie modele Poloneza, Fiata 125p i 126p od początku do końca produkcji, a także wszelkiej maści Tarpany, Żuki i Nysy niezależnie od rocznika produkcji. Do udziału dopuszczamy także wszystkie Złombolowe ekipy niezależnie od roku produkcji pojazdu, którym startowały w Złombolu. Klasyki i youngtimery, które nie zostały zgłoszone mają możliwość wjazdu na imprezę i zgłoszenia „na bramie” w dniu imprezy

Nowością w tym roku jest Strefa Freshtimer do której dopuszczamy pojazdy zaprezentowane w latach 1990 – 1995 tylko po akceptacji zgłoszenia mailowego, ilość miejsc ograniczona do 20, do tej strefy wybieramy jedynie wyjątkowe pojazdy, rzadkie modele, topowe wersje. Uwaga, wjazd freshtimerów tylko po akceptacji zgłoszenia mailowego, nie ma możliwości wjazdu bez wcześniejszego zaakceptowania zgłoszenia, nie ma możliwości zgłoszenia się do strefy freshtimer „na bramie” w dniu imprezy.

Jeśli jesteście właścicielami klasyka czy youngtimera, czekacie do końca z decyzją, nie jesteście pewni czy będziecie lub po prostu lubicie wpadać na takie imprezy bez zapowiedzi, nie ma problemu przyjmiemy każdy zabytkowy pojazd nawet gdy postanowicie się zgłosić na bramie w dniu imprezy. Liczymy na Waszą obecność, mamy nadzieję że pobijemy zeszłoroczny rekord frekwencji i zrobimy klasyczne zamieszanie w Radomiu. Do zobaczenia !!!