Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018 – ZAPOWIEDŹ

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2018 – ZAPOWIEDŹ

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniej imprezy Radomskich Klasyków w tym roku – Zakończenia Sezonu 2018, które odbędzie się w niedzielę 7 października na terenie Automobilklubu Radomskiego przy ulicy Warszawskiej 17/21.

Do udziału w Zakończeniu Sezonu 2018 dopuszczamy wszystkie pojazdy których prezentacja modelu nastąpiła do 1989 roku oraz wszystkie modele Poloneza, Fiata 125p i 126p od początku do końca produkcji, a także wszelkiej maści Tarpany, Żuki i Nysy niezależnie od rocznika produkcji. Udział w naszej imprezie mogą wziąć także wszystkie Złombolowe ekipy niezależnie od roku produkcji pojazdu, którym startowały w Złombolu. W szczególnych przypadkach możemy dopuścić do udziału nowsze pojazdy ze względu na ich unikatowość. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: zakonczeniesezonu2018@radomskieklasyki.pl do 5 października włącznie. Oczywiście będzie można się jeszcze zarejestrować w dniu imprezy na bramie, jednak ze względu na duże zainteresowanie zalecamy wcześniejsze wysłanie zgłoszenia. 

Gościem specjalnym, który poprowadzi dla Was Zakończenie Sezonu 2018 będzie Rafał Jemielita – dziennikarz od samochodów i wszystkiego, co się rusza (choć niekoniecznie hałasuje – elektrycznymi też jeździmy). Od wielu lat w redakcji Playboya (ostatnio także w CKM i Esquire), współprowadzi program Automaniak w TVN Turbo. Zanurzony po uszy w motorsporcie (od rajdów i Dakaru po F1 i Mille Miglia), miłośnik zgrabnych damskich łydek, drogiego koniaku i silników V-12 (kolejność do wyboru). Kocha samochody w każdym wieku, ale ze szczególnym uwzględnieniem lat 70. i 80. W garażu ma własnego youngtimera, czyli… zapach przeszłości nie jest mu obcy.

Patronat Honorowy nad Zakończeniem Sezonu 2018 objął Prezydent Miasta Radomia. Naszym partnerem jest Automobilklub Radomski, który w tym roku obchodzi jubileusz 60 lecia. Patronat medialny nad naszą imprezą sprawuje Radomska Grupa Mediowa: Cozadzien.pl , Radio Rekord FM, Telewizja Dami oraz 7 Dni Radom. Współorganizatorem Zakończenia Sezonu 2018 jest MOSiR Radom.

Bramy wjazdowe będą dla Was otwarte od godziny 10.00, a oficjalnie rozpoczęcie imprezy planujemy na godzinę 12.00. Bądźcie jak najwcześniej żeby uniknąć korków przy wjeździe, które zapewne zaczną się tworzyć bliżej godziny 12.00. Na wjeździe będzie pobierana opłata wysokości 10 zł, a Wy w zamian otrzymacie plakat i naklejkę zlotową. Na miejscu będzie z nami OSP Podpalacz oraz Bacon Butty, którzy zadbają o to żebyście nie byli głodni. 

Plan imprezy:
10.00 – otwarcie bram dla uczestników
10.00-12.00 – przyjazd uczestników
12.00-15.00 – prowadzący Rafał Jemielita.
12.15 – oficjalne powitanie gości
15.00 – wręczenie pucharów i nagród dla uczestników
17.00 – zakończenie imprezy, zamknięcie bram wjazdowych

Do zobaczenia w niedzielę !!!