Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » ROZPOCZĘCIE SEZONU 2019 – INFORMACJE

ROZPOCZĘCIE SEZONU 2019 – INFORMACJE

Rozpoczęcie Sezonu 2019 już jutro. Mamy nadzieję, że dopiszecie równie licznie jak rok temu, gdy naszą imprezę inaugurującą sezon 2018 odwiedziło ponad 400 pojazdów. Tym razem klasyki opanują ścisłe centrum Radomia. Nasze pojazdy zaparkujemy na radomskim deptaku – ulicy Żeromskiego(od ulicy Niedziałkowskiego do Galerii Rosa), Placu Corazziego oraz na ulicy Mickiewicza(od ulicy Sienkiewicza do Galerii Rosa). Ulica Mickiewicza na odcinku, który przeznaczony na naszą imprezę jest tego dnia wyłączona z ruchu dla innych pojazdów.

Na Rozpoczęcie Sezonu 2019 Radomskich Klasyków możecie wjechać dwoma wjazdami. Pierwszy z nich to skrzyżowanie ulic Żeromskiego i Niedziałkowskiego (obok Łaźni), drugi to skrzyżowanie ulic Sienkiewicza i Mickiewicza (przy Parku Kościuszki). Będziemy czekali na Was od godziny 10.00, lecz jeśli ktoś pojawi wcześniej nie będzie problemu z wjazdem, nasza ekipa organizacyjna będzie pracowała na miejscu od wczesnych godzin porannych. Wpuszczamy wszystkie pojazdy, które spełniają kryteria wiekowe, zarówno te które zarejestrowały się wcześniej poprzez formularz, jak i te które zdecydują się odwiedzić nas w ostatniej chwili i nie ma ich na liście. Udział w naszym spotkaniu jest darmowy, na wjeździe otrzymacie plakat i zlotową naklejkę.

Na godzinę 12.00 zaplanowaliśmy oficjalne powitanie gości ze sceny, która będzie ustawiona tuż przy wejściu do parku, nieopodal pomnika Jana Kochanowskiego. Imprezę poprowadzi dla Was Rafał Jemielita. W tym roku będziemy prowadzili prezentację aut przy scenie. Warto zostać z nami do końca, między godz. 15.00, a 16.00 będziemy wręczali nagrody i puchary. Jak zawszę będzie konkurs elegancji, ale docenimy też najbardziej spatynowany pojazd, najlepszą ekipę zlotu, najstarszy pojazd, wyróżnimy najlepszy jednoślad. Swoją nagrodę wręczy Prezydent Miasta Radomia, który objął nasz event honorowym patronatem oraz nasz patron medialny Zebrra TV. To tylko część z 12 kategorii, które dla Was przygotowaliśmy. O puchary zadbał Dr. Zapłon. Oczywiście po rozdaniu nagród możecie z nami zostać na miejscu tak długo jak macie ochotę. Musimy jeszcze wspomnieć o zapleczu gastronomicznym, będą z nami dwa food trucki – OSP Podpalacz i Bacon Butty oraz wspaniałe lody z Mlecznej. Jeśli jeszcze się zastanawiacie co jutro robić, to my damy Wam odpowiedź, przyjedźcie do Radomia !!!!

fot. Błażej Nogalski

fot. Piotr Furman

fot. Krzysztof Raczyński