Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » CLASSIC & YOUNGTIMER SHOW 2019 – ZAPOWIEDŹ

CLASSIC & YOUNGTIMER SHOW 2019 – ZAPOWIEDŹ

Druga edycja Classic & Youngtimer Show zbliża się wielkimi krokami. Ponownie zagościmy w Targach Kielce, tym razem impreza odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2019 roku. Musicie tam być !!!

Kolejna odsłona Classic & Youngtimer Show to dwa razy więcej przestrzeni wystawienniczej, dwa razy więcej zabytkowych pojazdów, 2 sceny, dwóch prowadzących i panele dyskusyjne. Pojazdy będą prezentowane w halach C i A kieleckiego obiektu. W tym roku imprezę poprowadzi znany z zeszłorocznej edycji Rafał Jemielita oraz Jarosław Maznas. Obydwaj Panowie współtworzyli program Automaniak w TVN Turbo. Pojazdy, które będziecie mogli zobaczyć na naszej imprezie zostaną podzielone na strefy tematyczne. W tym roku nie zabraknie także ekip klubowych, swój udział zapowiedzieli Świętokrzyskie KlasykiYoungtimer WarsawCzęstochowski Ruch Klasyków no i oczywiście ekipa Radomskich Klasyków. Swoje wsparcie do całego przedsięwzięcia dokłada także ForzaItalia.pl , która jest naszym patronem. W pozostałych halach Targów Kielce będziecie mogli zobaczyć pojazdy i atrakcje DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL, największej imprezy tuningowej w tej części Polski.

Pewnie jesteście ciekawi co będzie można zobaczyć podczas Classic & Youngtimer Show 2019. Na tą chwilę odsłonimy tylko kawałek tego co będzie na Was czekało podczas ostatniego weekendu czerwca w Targach Kielce. Najstarszy pojazd jaki zostanie zaprezentowany w tym roku to amerykański Brush z 1911, gwiazdą strefy Fiata 125p będzie replika Fiata 125p GTJ, pokażemy Wam replikę Syreny Sport, przekrój Bmw serii 7 od modelu e3 do e38. To tylko część atrakcji, o których będziemy Was informowali w kolejnych artykułach. Patronat medialny nad naszą wystawą sprawuje Automobilista i Classicauto.

Jeśli chcecie wystawić swój pojazd lub zaprezentować klub na Classic & Youngtimer Show 2019 wyślijcie maila ze zgłoszeniem na adres: zgloszenia@classicyoungtimershow.com . Do uczestnictwa w Classic & Youngtimer Show 2019 dopuszczamy pojazdy (samochody, motocykle, motorowery) wyprodukowane do 1989 roku (po uprzedniej selekcji). W szczególnych przypadkach dopuszczamy do udziału pojazdy wyprodukowane po 1989 roku, pod warunkiem, że są wyjątkowe i w najbliższym czasie osiągną status youngtimera. Wystawienie pojazdu zabytkowego na naszej imprezie dla wystawców indywidualnych, klubów i stowarzyszeń jest darmowe.  

Hale Targów Kielce podczas Classic & Youngtimer Show 2019 oraz DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL będą otwarte:

Sobota 29 czerwca
godziny: 10:00-18:00

Niedziela 30 czerwca
godziny: 10:00-18:00

Adres:

ul. Zakładowa 1

25-672 Kielce

Bilety:

25zł – bilet ulgowy

30zł – normalny w sprzedaży internetowej (od 29.05.2019 do 28.06.2019)

35zł – normalny w kasie w czasie trwania imprezy

Bilety na imprezę upoważniające do korzystania ze wszystkich atrakcji podczas Classic & Youngtimer Show 2019 oraz DUB IT INTER CARS TUNING FESTIVAL będziecie mogli nabyć w kasach przed wejściem oraz w przedsprzedaży internetowej – https://ticket.targikielce.pl/

fot. Piotr Furman