Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » RK CASTING – SZUKAMY AUTA NA PLAKAT ROZPOCZĘCIA SEZONU 2020

RK CASTING – SZUKAMY AUTA NA PLAKAT ROZPOCZĘCIA SEZONU 2020

Szukamy „inspiracji” na plakat Rozpoczęcia Sezonu 2020 Radomskich Klasyków, które odbędzie się 19 kwietnia. Mamy już kilka swoich typów, ale może w Twoim garażu kryje się auto, o którym nie mieliśmy pojęcia lub nie wzięliśmy go pod uwagę.

Zasada jest prosta, Wy wrzucacie zdjęcia swoich aut w wydarzenie RK Casting , my wybieramy to które zaprosimy na sesje zdjęciowa w lutym. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 lutego włącznie. Wyboru auta, które zaprosimy na sesję zdjęciową wykona nasze niezależne jury, o wyniku poinformujemy 4 lutego.

Zdjęcia będą wykonywane w Radomiu. Na sesji oprócz laureata castingu pojawi się kilka zaproszonych przez nas aut. Najlepsze zdjęcie z sesji pojawi się na plakacie i naklejce Rozpoczęcia Sezonu 2020. Do udziału w castingu zapraszamy właścicieli klasyków z Radomia i okolicy, którzy będą mogli bez problemu poświęcić kilka godzin w lutym na udział w zdjęciach wykonywanych na terenie naszego miasta. Zgłaszane pojazdy powinny być zaprezentowane najpóźniej w 1989 roku.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1121126591613982