Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » CLASSIC NIGHT CRUISE #12 – LETNIE PRZEBUDZENIE – 2.07.2020

CLASSIC NIGHT CRUISE #12 – LETNIE PRZEBUDZENIE – 2.07.2020

Kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa są zdejmowane, dlatego mamy idealny moment żeby powrócić do organizacji wieczornych kruzingów. Pierwszy w tym sezonie Classic Night Cruise odbędzie się pod hasłem „Letnie Przebudzenie”. Czuliśmy już głód wieczornych, klasycznych objazdów miasta, mamy nadzieję że Wy również? 

Classic Night Cruise #12 startuje w czwartek 2 lipca o godzinie 20.00 od spotkania na radomskim Rynku, zajmiemy miejsca parkingowe przed Ratuszem. Około godziny 22.00 wyruszymy na przejazd ulicami Radomia, po drodze zaliczymy przystanek na McDonaldzie przy ulicy Grzecznarowskiego. Kiedy będziemy już najedzeni ruszymy w dalszą podróż, która zakończy się tam gdzie rozpoczniemy to spotkanie, czyli na Rynku. Trasę przejazdu znajdziecie tutaj. Tego dnia klasyki ponownie opanują Radom. Wracamy do klimatu pierwszych kruzingów, które odbywały się w sezonie 2018 – uliczny, nie do końca grzeczny, radomski styl.

Zobaczcie jak wyglądał nasz pierwszy kruzing w sezonie 2019 podczas którego kręciliśmy zapowiedź Rozpoczęcia Sezonu. 

Oczywiście zasady uczestnictwa są takie jak na naszych wszystkich imprezach, chyba dobrze je znacie, więc przypomnimy tylko w telegraficznym skrócie, czyli żadnych Bmw e36,e39,e38,Z3, Audi A4,A6,A8, Vw Golfów III, Passatów B5, Mercedesów klasy C, E, CLK, SLK, nieprzekraczalną granicą jest prezentacja pojazdów do 1989 roku. 

Do zobaczenia na Classic Night Cruise #12 – Letnie Przebudzenie !!!

fot. Grzegorz Chochół

fot. Wladimir Automotive