Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » RK CLASSIC CARS & COFFEE 2021 – ZAPISY

RK CLASSIC CARS & COFFEE 2021 – ZAPISY

Mamy dla Was propozycję jakiej jeszcze nie było w polskim świecie imprez dla miłośników klasycznej motoryzacji. RK Classic Cars & Coffee, czyli po prostu klasyki i kawa to spotkanie łączące w sobie miłość do motoryzacji oraz pogawędki przy kawie, na luzie, w chillowym klimacie.

RK Classic Cars & Coffee rozpocznie się w sobotnie popołudnie 25 września o godz. 15.00 na placu Corazziego w Radomiu. Tego dnia nie zamierzamy się nigdzie śpieszyć, będzie to czas dla Was, dla nas i dla gości, którzy chcą zajrzeć na nasze spotkanie. Oprócz klasycznych pojazdów proponujemy zabrać garść uśmiechu, szczyptę dobrego humoru, pozytywną energię i …. leżak, na którym będziecie mogli leżeć i podziwiać niebo nad Radomiem. O kawę zadba Mleczna, a o to żebyście mieli co zjeść food truck Bacon Butty, w tle będzie przygrywał nam DJ. Mamy nadzieję, że taka forma spotkania przypadnie Wam do gustu i w przyszłym roku ponownie zrobimy klasyki i kawę. 

Jako, że imprezę organizujemy na placu Corazziego, który pomieści nie więcej niż 80 pojazdów musimy wprowadzić zapisy oraz selekcję. Zgłaszać możecie się mailowo na adres info@radomskieklasyki.pl – podajcie markę, model i rok produkcji pojazdu oraz załączcie kilka zdjęć. Zaakceptowani uczestnicy muszą wykupić zestawy startowe, które kosztują 50 zł (kawa, naklejka, identyfikator). Nie czekajcie z zapisami do ostatniej chwili, lista zapełnia się szybko. Pamiętajcie, że nie będzie możliwości wjechania na imprezę „z ulicy”, wjazd mają tylko zgłoszone i zaakceptowane wcześniej pojazdy z opłaconym zestawem startowym. Co do selekcji, to nie oceniamy tylko zgłoszonego pojazdu, zwracamy uwagę na to jaką atmosferę w nasze spotkania wprowadza jego właściciel oraz jak mocno jest zaangażowany w działalność Radomskich Klasyków.

Podsumowując – zgłaszajcie się, a my codziennie będziemy sprawdzać skrzynkę mailowa, aż do 23 września kiedy zamkniemy możliwość zapisania się na tegoroczne klasyki i kawę.

Smacznej kawusi, klasycznie być musi !!!

fot. Grzeechoo Fotografia