Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » WOŚP 2023 RK & VW STER

WOŚP 2023 RK & VW STER

W tym roku już po raz dziesiąty będziemy wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. 29 stycznia o godzinie 12.00 spotkamy się w salonie Volkswagena – Ster Radom przy ulicy Warszawskiej 222 w towarzystwie klasycznych modeli Lamborghini.

To już drugi raz kiedy spotykamy się w salonie VW Ster w trakcie finału WOŚP. W tym roku, podobnie jak w poprzednim będziecie mogli podziwiać klasyki rodem z Sant’Agata Bolognese. Mamy dla Was też dwie niespodzianki, które będą ustawione w salonie pośród Lamborghini, ale o tym dowiecie się z relacji na naszym Instagramie. Na zewnątrz, przed salonem przygotujemy miejsce dla właścicieli klasyków przybyłych na event. Oprócz tego będziecie mogli przetestować elektryczne modele VW z rodziny ID. oraz nowości od Nissana. Wszystko to przygotowujemy żeby wesprzeć 31 Finał Orkiestry, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Nie zapomnijcie zasilić naszej puszki, która będzie towarzyszyła nam tego dnia. Jeśli nie możecie być z nami skorzystajcie z eSkarbonki WOŚP Radomskich Klasyków.

Pod adresem Warszawska 222 będziemy czekali na Was 29 stycznia w godzinach 12.00-16.00. Następnie około godziny 16.30 przejedziemy ulicami Radomia. Po drodze odwiedzimy miejsce tegorocznego radomskiego finału WOŚP, czyli na Rynek. Naszą metą będzie plac Corazziego, tam też będziemy kwestować do godziny 20.00. Mamy nadzieję, że nasza propozycja na spędzenie niedzieli przypadła Wam o gustu i będziecie z nami żeby wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy !!!