Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » RK Classics 2023 – Zgłoszenia

RK Classics 2023 – Zgłoszenia

Kolejna edycja naszej najważniejszej imprezy w roku zbliża się wielkimi krokami. RK Classics 2023 odbędzie się 14 maja na placu Corazziego i radomskim deptaku ulicy Żeromskiego. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników klasycznej motoryzacji zlokalizowana pośród zabytkowych budynków centrum Radomia.

Po raz pierwszy wprowadziliśmy zgłoszenia i selekcję pojazdów, które mogą wziąć udział w RK Classics 2023. Wszystko po to, żeby impreza była jeszcze lepiej przygotowana, a jej poziom wzrastał z roku na rok. Zgłaszać możecie się za pomocą formularza na przygotowanej przez nas stronie wydarzenia www.rkclassics.pl . Spośród zgłoszeń będziemy wybierać te, które naszym zdaniem są najciekawsze. Po rozpatrzeniu zgłoszenia odpowiemy Wam, czy pojazd kwalifikuje się na naszą imprezę. Jeśli tak to jedyne co będziecie musieli zrobić to wnieść opłatę wpisową w wysokości 80 zł za samochód lub 50 zł za motocykl i pojawić się 14 maja 2023 roku na placu Corazziego w Radomiu. Nie czekajcie ze zgłoszeniem swojego pojazdu do ostatniej chwili, mamy tylko 120 miejsc dla uczestników.

Główne kryteria wyboru zgłaszanych samochodów i motocykli to ich wiek, powinny być modelowo zaprezentowane do 1989 roku, kolejnym jest wygląd i unikatowość. Oczywiście chcemy żeby nasza impreza była różnorodna i łamała schematy, dlatego możecie też zgłaszać pojazdy, które niekoniecznie spełniają te wymagania. Jeśli uznamy że Wasz pojazd jest na tyle ciekawy, że chcemy go zobaczyć na naszej imprezie zaprosimy Was do udziału.