Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » RK CLASSICS 2024 – Zgłoszenia

RK CLASSICS 2024 – Zgłoszenia

Najwyższy czas rozpocząć zgłoszenia na tegorocznej edycji RK CLASSICS 2024. Nasza najważniejsza impreza w roku odbędzie się 26 maja na placu Corazziego oraz radomskim deptaku – ulicy Żeromskiego. Ponownie stawiamy na styl i wyjątkowość prezentowanych pojazdów. Nie możemy się doczekać czym zaskoczycie nas w tym roku.

Proces rejestracji i dopuszczenia do udziału w RK CLASSICS wygląda następująco. Najpierw trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie – rkclassics.pl. Następnie należy uzyskać akceptację udziału w imprezie. Jeśli otrzymacie maila z informację, że Wasz pojazd kwalifikuje się na RK CLASSICS 2024 opłacacie wpisowe, które wynosi 100 zł dla aut i 60 zł dla motocykli. Do udziału dopuszczamy przede wszystkim pojazdy zaprezentowane do 1989 roku, zachowane w jak najlepszym stanie, będziemy brali pod uwagę także oryginalność oraz unikatowość modelu. Nie czekajcie ze zgłoszeniami do ostatniej chwili, ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Udział w imprezie może wziąć około 100-120 samochodów i motocykli. Dlatego też nie każdy będzie mógł się zakwalifikować. Ten jeden raz w roku trzeba postarać się trochę bardziej niż podczas spotu, gdzie jedynym kryterium uczestnictwa jest wiek pojazdu. W trakcie RK CLASSICS łamiemy schematy, oprócz klasyków i youngtimerów zobaczycie też kilka współczesnych aut pasujących klimatem do naszego spotkania. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez stronę internetową rkclassics.pl.