aktualności

Sezon 2020 w świecie motoryzacyjnym stoi pod znakiem odwoływanych imprez, a cały ruch przenosi się do świata wirtualnego. Dla nas osobiście pierwszym poważnym znakiem, że może być ciężko spotkać się normalnie w tym roku było odwołanie targów Techno Classica Essen. Mieliśmy już przygotowany wyjazd do Niemiec, kupione bilety samolotowe, zarezerwowany hotel i auto na miejscu, jednak COVID-19 pokrzyżował nasze plany. Później przyszedł czas na Polskę i wiadomości o kolejnych odwoływanych targach, zlotach, spotach i rozpoczęciach sezonu. Nie ominęło to też naszej ekipy, musieliśmy zmienić termin Rozpoczęcia Sezonu 2020, które odbędzie się wtedy gdy sytuacja epidemiczna w naszym kraju na to pozwoli. Siedząc tak trochę bezczynnie wpadliśmy na pomysł FotoSpotu, czyli akcji podczas której Wy jeździcie klasykami po mieście, w wyznaczonych miejscach czekają na Was fotografowie, robią Wam zdjęcia, które trafiają później do facebookowych albumów. Od pomysłu do wprowadzenia go w życie minął tydzień, pierwszy FotoSpot odbył się 26 kwietnia i to był strzał w dziesiątkę. Obecnie mamy wysyp tego typu eventów, które są kopią naszego pomysłu pod różnymi nazwami typu DriveSpot czy FotoDrive, co oznacza że nasza inicjatywa przypadła wszystkim do gustu. Można powiedzieć, że wyznaczyliśmy nowy sposób na motoryzacyjne spotkania w czasie pandemii koronawirusa w Polsce. 

Tegoroczna zima bardziej przypomina wiosnę, dlatego nie możemy doczekać się Rozpoczęcia Sezonu 2020 Radomskich Klasyków, które odbędzie się 19 kwietnia na radomskim deptaku. Szykujemy dla Was największe motoryzacyjne wydarzenie w Radomiu na którym znajdziecie najwyższe stężenie klasycznej motoryzacji jakie dotąd widzieliście, nie zabraknie także kilku niespodzianek i znanych gości. 

Zima to czas, w którym możemy nadrobić filmowe zaległości. W końcu udało nam się złożyć klip z Zakończenia Sezonu 2019. Atmosfera tego dnia była bardzo pozytywna, a uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Jedną z głównych ról oprócz Was i Waszych pojazdów zagrało nasze miasto.  

Szukamy "inspiracji" na plakat Rozpoczęcia Sezonu 2020 Radomskich Klasyków, które odbędzie się 19 kwietnia. Mamy już kilka swoich typów, ale może w Twoim garażu kryje się auto, o którym nie mieliśmy pojęcia lub nie wzięliśmy go pod uwagę.

W tym roku postanowiliśmy bardziej zaznaczyć naszą obecność na youtube. Startujemy z nową serią RK VLOG, w której będziemy pokazywali to co się dzieje na naszych spotkaniach i wokół nichW pierwszym odcinku możecie zobaczyć jak przebiegał 28 Finał WOŚP z naszym udziałem. 

Zapraszamy na Zakończenie Sezonu 2019 Radomskich Klasyków, które odbędzie się 6 października na placu Corazziego oraz na ulicy Żeromskiego (od skrzyżowania z ulicą Niedziałkowskiego do placu Konstytucji 3 maja). Imprezę poprowadzą Rafał Jemielita i Jarek Maznas. Nasze spotkanie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Radomia. Uczestnictwo w zlocie jest darmowe.

Classic & Youngtimer Show już za dwa tygodnie. Impreza odbędzie się 29-30 czerwca 2019 roku w Targach Kielce. To ostatni gwizdek żeby zapisać się i zostać uczestnikiem. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 czerwca. 

Druga edycja Classic & Youngtimer Show zbliża się wielkimi krokami. Ponownie zagościmy w Targach Kielce, tym razem impreza odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2019 roku. Musicie tam być !!!

Zapraszamy na 6 odsłonę Classic Night Cruise w czwartek 30 maja o godzinie 20.00. Wieczorne spotkania połączone z przejazdami po mieście zyskują coraz większą popularność. Tym razem mamy dla Was dwie zmiany, czyli nowe miejsce naszego spotkania i food truck, który zastąpi przystanek na trasie naszego kruzingu.

Rozpoczęcie Sezonu 2019 już jutro. Mamy nadzieję, że dopiszecie równie licznie jak rok temu, gdy naszą imprezę inaugurującą sezon 2018 odwiedziło ponad 400 pojazdów. Tym razem klasyki opanują ścisłe centrum Radomia. Nasze pojazdy zaparkujemy na radomskim deptaku - ulicy Żeromskiego(od ulicy Niedziałkowskiego do Galerii Rosa), Placu Corazziego oraz na ulicy Mickiewicza(od ulicy Sienkiewicza do Galerii Rosa). Ulica Mickiewicza na odcinku, który przeznaczony na naszą imprezę jest tego dnia wyłączona z ruchu dla innych pojazdów.

Radomskie Klasyki

Oficjalna Strona Radomskich Klasyków - Miłośników Zabytkowej Motoryzacji z Radomia i Okolic

Ostatnio dodane

Kontakt

Błażej 660 148 195

Patryk 602 460 108

Grzegorz 534 299 594

Email: info@radomskieklasyki.pl

Facebook