W najbliższą niedzielę 1 lipca zainaugurujemy 11 Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato. Spotykamy się od godziny 17.00 na parkingu przed Komendą Wojewódzką Policji przy ul. 11 listopada 37/59, skąd o godzinie 17.30 wyruszymy na paradę ulicami Radomia. Przejazd zakończymy na ulicy Żeromskiego tworząc wystawę naszych pojazdów na placu przed Urzędem Miasta. Taka forma inauguracji Kameralnego Lata jest już tradycją. Radomskie Klasyki uczestniczą w tym przedsięwzięciu od 2013 roku.

Do udziału w paradzie dopuszczamy wszystkie pojazdy których prezentacja nastąpiła do 1989 roku oraz wszystkie modele Poloneza, Fiata 125p i 126p od początku do końca produkcji, a także wszelkiej maści Tarpany, Żuki i Nysy niezależnie od rocznika produkcji. Do udziału dopuszczamy także wszystkie Złombolowe ekipy niezależnie od roku produkcji pojazdu, którym startowały w Złombolu. Mile widziane są wszystkie zabytkowe rowery, motorowery, motocykle, samochody, ciężarówki, autobusy i pojazdy militarne.

Uroczysta parada z udziałem naszych pojazdów przejedzie ulicami Radomia zachęcając mieszkańców naszego miasta do przybycia na plac Corazziego, gdzie od godziny 18.00 organizatorzy Kameralnego Lata przygotowali kolejną atrakcję, czyli Kameralny Piknik Filmowy z atrakcjami dla całych rodzin. Jest to jedna z niewielu okazji w roku kiedy możemy zaprezentować nasze pojazdy na radomskim deptaku tak szerokiej publiczności.

Wyciągajcie swoje perełki z garaży i wspólnie rozpocznijmy 11 Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato !!! Do zobaczenia !!!

Radomskie Klasyki

Oficjalna Strona Radomskich Klasyków - Miłośników Zabytkowej Motoryzacji z Radomia i Okolic

Ostatnio dodane

Kontakt

Błażej 660 148 195

Patryk 602 460 108

Grzegorz 534 299 594

Email: info@radomskieklasyki.pl

Facebook