Zapraszamy na 6 odsłonę Classic Night Cruise w czwartek 30 maja o godzinie 20.00. Wieczorne spotkania połączone z przejazdami po mieście zyskują coraz większą popularność. Tym razem mamy dla Was dwie zmiany, czyli nowe miejsce naszego spotkania i food truck, który zastąpi przystanek na trasie naszego kruzingu.

Dzięki uprzejmości władz naszego miasta będziemy mogli spotkać się w samym centrum Radomia, na placu Corazziego, z którego wystartujemy i na którym zakończymy nasz przejazd. Food Truck Bacon Butty, którego znacie doskonale z naszych imprez rozpoczynających i kończących sezon zadba o nasze podniebienia. Na miejscu będą dostępne nasze klubowe koszulki i wlepki.

 

Plan Classic Night Cruise #6:

godz. 20.00 - spotkanie plac Corazziego - ul. Żeromskiego 53 (wjazd od skrzyżowania ulic Żeromskiego/Niedziałkowskiego)

godz. 21.00 - wyjazd na trasę kruzingu.

około godz 22.00 - powrót na plac Corazziego.

godz. 24.00 - zakończenie spotkania

fot. Grzegorz Chochół

Radomskie Klasyki

Oficjalna Strona Radomskich Klasyków - Miłośników Zabytkowej Motoryzacji z Radomia i Okolic

Kontakt

Błażej 660 148 195

Patryk 602 460 108

Grzegorz 534 299 594

Email: info@radomskieklasyki.pl

Facebook