Zapraszamy na Zakończenie Sezonu 2019 Radomskich Klasyków, które odbędzie się 6 października na placu Corazziego oraz na ulicy Żeromskiego (od skrzyżowania z ulicą Niedziałkowskiego do placu Konstytucji 3 maja). Imprezę poprowadzą Rafał Jemielita i Jarek Maznas. Nasze spotkanie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Radomia. Uczestnictwo w zlocie jest darmowe.

W tym roku nie prowadzimy zapisów na imprezę kończącą sezon naszych spotkań. Do udziału dopuszczamy wszystkie pojazdy których prezentacja modelu nastąpiła do 1989 roku oraz wszystkie modele Poloneza, Fiata 125p i 126p od początku do końca produkcji, a także wszelkiej maści Tarpany, Żuki i Nysy niezależnie od rocznika produkcji. Do udziału dopuszczamy także wszystkie Złombolowe ekipy niezależnie od roku produkcji pojazdu, którym startowały w Złombolu. W szczególnych przypadkach możemy dopuścić do udziału nowsze pojazdy ze względu na ich unikatowość. Jeśli macie wątpliwości czy Wasz pojazd może wziąć udział w naszym spotkaniu możecie spytać wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadając nam pytanie na facebooku. Każdy uczestnik otrzyma na wjeździe plakat i naklejkę zlotową. 

Plan imprezy:
10.00 - otwarcie wjazdu dla uczestników (skrzyżowanie ulicy Żeromskiego i Niedziałkowskiego, przy "Łaźni")
12.00 - oficjalnie rozpoczęcie imprezy, powitanie uczestników
12.15 - 15.00 - prezentacje pojazdów, rozmowy na scenie 
15.00 - 16.00 wręczenie pucharów i nagród dla uczestników
17.00 - zakończenie imprezy, zamknięcie bramy wjazdowej

Tradycyjnie będą z nami Sprężyści - Radomskie Towarzystwo Retrocyklistów i Radomskie Składaki. Jedną z atrakcji będzie Ikarus z radomskiego MPK. Przygotowaliśmy także puchary i wyróżnienia w różnych zlotowych kategoriach. Warto odpowiedni wystylizować się na tą okazję, bo w konkursie elegancji oprócz pojazdu będziemy oceniali także strój załogi. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na najlepszą motoryzacyjną imprezę w Radomiu tej jesieni i licznie odwiedzicie Zakończenie Sezonu 2019 prezentując swoje klasyczne samochody, motocykle, motorowery i rowery.

Radomskie Klasyki

Oficjalna Strona Radomskich Klasyków - Miłośników Zabytkowej Motoryzacji z Radomia i Okolic

Kontakt

Błażej 660 148 195

Patryk 602 460 108

Grzegorz 534 299 594

Email: info@radomskieklasyki.pl

Facebook