Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Ta Ostatnia Niedziela 2023 – zapowiedź

Ta Ostatnia Niedziela 2023 – zapowiedź

Sezon 2023 jest dla nas wyjątkowy. W tym roku obchodzimy jubileusz dziesięciolecia działalności Radomskich Klasyków. Przed nami jeszcze jedno spotkanie – Ta Ostatnia Niedziela, czyli Zakończenie Sezonu 2023 Radomskich Klasyków, które odbędzie się 1 października na placu Corazziego.

Na wstępie przedstawimy Wam najważniejsze informacje dotyczące Zakończenia Sezonu 2023. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 1 października 2023 roku na placu Corazziego w Radomiu. Zaczynamy o godzinie 12.00. Wjazd będzie odbywał się tak jak zawsze, „bramą” przy „Łaźni”, czyli przy skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Niedziałkowskiego. Wpisowe wynosi 30zł, opłacacie je przy wjeździe. Dla uczestników przygotowaliśmy zestawy wjazdowe – jubileuszową smycz i okolicznościową wlepkę. Nie prowadzimy zapisów, rezerwacji miejsc, nie przyjmujemy wpisowego wcześniej. Spotkanie planujemy zakończyć około godziny 16.00.

Mamy dwa ograniczenia co do możliwości uczestnictwa w Tej Ostatniej Niedzieli 2023. Pierwsze to wiek pojazdu, którym chcecie nas odwiedzić. Tradycyjnie pojazdy chcące wziąć udział w imprezie powinny być modelowo zaprezentowane do 1989 roku, te nowsze powinny uzyskać wcześniejszą akceptację. Na ten temat więcej informacji znajdziecie w naszym artykule – link do artykułu. Drugie co nas ogranicza to ilość miejsca na radomskim deptaku, jednocześnie jesteśmy w stanie zmieścić około 150 pojazdów. Jeśli zapełnimy wszystkie miejsca to później będziemy wpuszczać na zasadzie jeden pojazd wyjeżdża, jeden wjeżdża.

Podczas ostatniego spotkania Ekipy RK w sezonie 2023 nie może zabraknąć burgerów od Bacon Butty. Czas spędzony w towarzystwie klasycznej motoryzacji umili Wam DJ Loopfella. Duet Górski z Sochaczewa i Bieniu z Radomia zaprezentuje pokaz Beatbox. Zapraszamy także na stoisko naszego partnera Boruch Detailing Studio.

W niedzielę 1 października zapraszamy do Radomia wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. Wspólnie zakończmy jubileuszowy sezon działalności Radomskich Klasyków.

fot. AutoFoto Radom